Son Haberler
Anasayfa » Telefonlar » GENERAL MOBİLE » General Mobile Fox

General Mobile Fox

General Mobile Fox Akıllı Telefon İnceleme General Mobile Fox Akllı Telofon Özellikleri: 3G Hızında İnternet. Android 2.2 İşletim Sistemi.2.6″ Dokunmatik Ekran.600 MHz İşlemci Hızı.Qwerty Klavye İle Kolay Meşajlaşma.G-Sensor Özelliği İle Her Açıdan Kullanım.3.2 MP Kamera. Video Kayıt ve Oynatıcı. FM Radyo,3.5 mm Kulaklık Girişi.Uygulama Marketi ile Binlerce Uygulama.Tek Tuş ile Sosyal Ağlar (Facebook,Twitter).Müzik Arşivi.Push E-posta,Gmail.Kablosuz İnternet (WİFİ),Bluetooth,USB.

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde Yayımlanmakta Olan Bütün Materyaller Bilgilendirme Ve Paylaşımm Amaçlıdır. Meydana Gelebilecek Problemlerden Virüs, Hack vb.. Gibi Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yazılımlar Piyasada Bulunan ve Dağıtılan Yazılım, Tema, Script, Eklenti vb Gibi Materyallerdir.

Yayımlanmasını İstemediginiz Yazi Ve Size Ait Olan Materyalleri androidci@androiddiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 1 Hafta İçinde Kaldırılacaktır.

androiddiyari.com sitesinden indirdiğiniz oyun ve uygulamaların tüm hakları yapımcılarına aittir. Sitemizde tüm bulunan oyun ve uygulamalar yasal olduğu gibi, ortaya çıkan yada çıkabilecek sorunlardan androiddiyari.com sorumlu tutulamaz. Siteye yüklenen tüm oyun ve uygulamalar, Android platformunda test edildikten sonra yayına alınmıştır. Kendi güvenliğiniz için, indirdiğiniz oyun ve uygulamaları güncel bir virüs programıyla taradıktan sonra yüklemenizi öneririz.


Hakkında Androidci

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*