Son Haberler
Anasayfa » Uygulamalar » Tahminoid

Tahminoid

android iddaa tahmin programı
Ülkemizde en fazla oynanan bahis oyunları arasında yer alan iddaa programı android cihaz kullnanıcılarınada sunuldu. Tahminoid iddaa Tahmin programıyla ligleri cep telefonunuza taşıyabiliyorsunuz. iddaa Tahmin uygulaması sayesinde canlı skorları takip edebilir ligler hakkında bilgi alabilir lig fikstürlerine ulaşabilir iddaa oynayabilirsiniz. iddaa Tahmin Programı indir
Dilerseniz Android iddaa Tahmin Uygulamasını Barkod Okuyucu Kullanarak Direkt Olarak Telefonunuza İndirebilirsiniz.
Android iddaa Tahmin programı indir

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde Yayımlanmakta Olan Bütün Materyaller Bilgilendirme Ve Paylaşımm Amaçlıdır. Meydana Gelebilecek Problemlerden Virüs, Hack vb.. Gibi Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yazılımlar Piyasada Bulunan ve Dağıtılan Yazılım, Tema, Script, Eklenti vb Gibi Materyallerdir.

Yayımlanmasını İstemediginiz Yazi Ve Size Ait Olan Materyalleri androidci@androiddiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 1 Hafta İçinde Kaldırılacaktır.

androiddiyari.com sitesinden indirdiğiniz oyun ve uygulamaların tüm hakları yapımcılarına aittir. Sitemizde tüm bulunan oyun ve uygulamalar yasal olduğu gibi, ortaya çıkan yada çıkabilecek sorunlardan androiddiyari.com sorumlu tutulamaz. Siteye yüklenen tüm oyun ve uygulamalar, Android platformunda test edildikten sonra yayına alınmıştır. Kendi güvenliğiniz için, indirdiğiniz oyun ve uygulamaları güncel bir virüs programıyla taradıktan sonra yüklemenizi öneririz.


Hakkında Androidci

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*